Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به جوان گرایی در بسیج گفت: بسیج سند بیمه انقلاب است و می بایست جوانان را به سمت بسیج سوق دهیم تا از ظرفیت آنان برای آینده ای روشن استفاده شود.

سردار علی عبدالهی در یادواره شهدای منجیل و حومه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اظهار کرد: از اینکه در میان مردم شهر دارالمومنین، دارالمجاهدین و دارالشهدا، به خودم می بالم.

وی با بیان اینکه بسیج یک معجزه الهی بود، افزود: شکل گیری بسیج و تفکر بسیجی در کشور، نقشه های دشمن را نقش بر آب کرد و بدون شک پشتیبان واقعی نظام از آغاز انقلاب تاکنون است.

معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح، بسیج را یک نعمت الهی و پشتوانه مهم و اثرگذار نطام اسلامی دانست و بیان کرد: بسیج مردمی در دوران جنگ تحمیلی بدون هیچ گونه چشم داشتی، داوطلبانه به دل دشمن می زد و بسیاری از پیروزی های دفاع مقدس را مرهون بسیج می دانیم.

عبداللهی با بیان اینکه روحیه بسیجی در جامعه ممتاز و اثرگذار است، گفت: ایثار و فداکاری بسیجیان مثال زدنی است و می توان در وصف فداکاری های بسیجیان، کتاب های زیادی نوشت که تقریبا فقط ۱۰ درصد آن به رشته تحریر در آمده و ۹۰ درصد مغفول مانده و کسی به آن نپرداخته است.

وی با اشاره به تلاش های بسیجیان در عرصه های مختلف افزود: روحیه و تفکر بسیجی تمام تجهیزات و قدرت دشمن را از پا در آورده و این بزرگترین نیروی درونی در داخل انقلاب است که باید از پتانسیل آن به خوبی استفاده کنیم.

تفکر بسیجی ناجی همه بحران ها معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه جهاد و ایثار از نگاه بسیجیان یک تکلیف الهی بود، اظهار کرد: بسیجیان اراده معنوی و ایثارگرانه خود را به دشمن تحمیل کردند و هرگاه در کارها از نیرو و روحیه بسیجی استفاده کردیم پیروز میدان بودیم.

عبدالهی با اشاره به تلاش های اثرگذار بسیجیان در بخش های مختلف در طول دوران انقلاب بیان کرد: نگاه بسیجیان و تفکر بسیجی، محرومیت زدایی در جامعه بوده و در این راستا اقدامات ارزشمندی در مناطق محروم توسط بسیجیان صورت گرفته و این بسیجیان بودند که در بحران های مختلف از قبیل سیل، زلزله و کرونا وارد میدان آمده و به کمک مردم شتافتند.

تولید روزانه ۲۰ میلیون ماسک توسط بسیجیان  معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه بسیج به کمک بهداشت و درمان آمد، گفت: از آغاز شیوع کرونا، بسیجیان وارد کار شدند و در این راستا روزانه ۲۰ میلیون ماسک توسط بسیجیان تولید و عرضه می شود و کمک شایانی به تقویت سلامت مردم کرد.

وی با اشاره به جوان گرایی در بسیج افزود: بسیج سند بیمه انقلاب است و می بایست جوانان را به سمت بسیج سوق دهیم تا از ظرفیت آنان برای آینده ای روشن استفاده شود.

عبدالهی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر «قوی شدن» بیان کرد: از آغاز انفلاب تاکنون دشمن علیه انقلاب تلاش های زیادی را کرد و تهدیدها و تحریم های دشمن علیه نظام اسلامی، سبب شد تا قدرت نظامی و دفاعی کشور افزایش پیدا کرد.

وی با بیان اینکه قدرت دفاعی کشور در وضع بازدارندگی قوی قرار دارد، افزود: دیگر زمان تهدیدهای دشمنان گذشته است و امروز هیچ احدی جرات تهدید کشور را ندارد و فدرت بازدارندگی ایران مفابل تهدیدها افزایش یافته است.

ایران در جنگ سایبری هم دست بسته نیست معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه ایران در جنگ سایبری هم دست بسته نیست، گفت: دشمن در جنگ سایبری هم نمی تواند با ایران در بیفتد و به کمک جوانان خلاق کشور توانستیم در این عرصه نیز در کل جهان حرف های زیادی را برای گفتن داشته باشیم.

عبداللهی با بیان اینکه نیروی انسانی بزرگترین سرمایه نطام است، اظهار کرد: نیروسازی یکی از وظایف مهم در بخش های مختلف است و می بایست در تربیت نیروهای انقلابی، متعهد و دلسوزکوشا باشیم و جوانان انقلابی امروز با انگیزه تر از جوانان دوران دفاع مقدس هستند.

وحدت رمز موفقیت است وی با بیان اینکه موفقیت و گره گشایی مشکلات نزدیک است، گفت: وحدت رمز موفقیت امروز نظام است و هیچکس حف ندارد باعث تفرقه و ایجاد مشکل در انقلاب و جامعه شود و مسؤولان نیز باید با وحدت و همدلی در فکر رفع مشکلات مردم باشند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان