Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه برای حل مشکلات گیلان نیاز به نیروهای انقلابی و جهادی داریم، گفت: نباید از بانیان وضع موجود در پست ها و مناصب مهم و حساس استان استفاده شود.

سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان امشب در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه تنها راه حل مشکلات کشور را توجه به مدیریت جهادی است، اظهار کرد: کشور در حوزه اقتصادی دارای مشکلات عدیده ای بوده که این مشکلات با مدیریت جهادی و استفاده از مدیران جوان و انقلابی و البته حفظ وحدت و آرامش رفع خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه باید حل مشکلات مردم در اولویت همه کارگزاران نظام باشد، بیان کرد: برای عمران و آبادانی گیلان و برای جبران عقب ماندگی های فراوان استان نیاز به نیروهای انقلابی با روحیه جهادی داریم تا با حضور در عرصه های مدیریتی و با کار و تلاش شبانه روزی مشکلات و عقب ماندگی های استان را رفع کنند.

عبدالله پور با اشاره به صحبت های اخیر رئیس جمهور در خصوص پرهیز از استفاده از بانیان وضع موجود در مناصب دولتی تصریح کرد: همان طور که آقای رئیسی در سفر اخیر به لرستان اشاره کردند که از بانیان وضع موجود نباید استفاده شود، انتظار ما و همه نیروی های انقلابی استان این است که این استراتژی در گیلان نیز اجراشده و از بانیان وضع موجود در پست ها و مناصب مهم و حساس استفاده نشود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دولت جدید امید حل مشکلات را در دل مردم زنده کرده است، گفت: با روی کار آمدن دولت جدید و اعتماد مردم به مدیریت جریان ولایتمدار امیدهای فراوانی برای حل مشکلات در دل مردم زنده شده و باید این امید را حفظ کرد و دقت کرد تا با انتصابات خاص و گاه نامناسب مردم ناامید نشوند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان