Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان گفت: بیش از هزار دستگاه وسایل گرمایشی امسال با کمک خیرین و مردم نیکوکار بین مددجویان استان توزیع شد.

عباس اهرابی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدام کمیته امداد برای کمک به خرید لوازم منزل مددجویان اظهار داشت: بیش از یک هزار دستگاه وسیله گرمایشی و همچنین 400 دستگاه وسایل سرمایشی از ابتدای سال تاکنون بین مددجویان استان توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گیلان گفت: یکی از برنامه های این نهاد، تأمین لوازم ضروری زندگی مددجویان است و هر ساله تعدادی لوازم گرمایشی در ابتدای فصل سرد سال به مددجویان در مناطق محروم و سردسیر به ویژه نقاطی که اخیراً به شبکه گاز طبیعی کشور متصل شدند، اهداء می شود.

اهرابی با اشاره به دیگر اقدامات این نهاد در این راستا خاطرنشان کرد: 690 دستگاه بخاری گازی بین خانواده های نیازمند به وسایل گرمایشی در آذرماه امسال توزیع و همچنین 70 درصد اقلام مذکور به مددجویان در مناطق محروم استان تحویل داده شد.

وی با بیان اینکه بیش از یک هزار دستگاه وسیله گرمایشی شامل بخاری و آبگرمکن از ابتدای سال تاکنون بین مددجویان توزیع شد گفت: همچنین 400 دستگاه وسایل سرمایشی شامل یخچال، پنکه، کولر و سایر وسایل زندگی اعم از تلویزیون، پتو، ماشین لباسشویی، فرش و اجاق گاز بین مددجویان استان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان با اشاره به میزان اعتبار هزینه شده برای تهیه این اقلام افزود: بیش از 23 میلیارد ریال برای تهیه این تعداد وسایل ضروری زندگی از محل اعتبارات کمیته امداد امام خمینی(ره) و کمک های خیرین هزینه شد.

اهرابی، ضمن تقدیر و تشکر از همراهی مردم نیکوکار استان گیلان در دستگیری و حمایت از نیازمندان استان بیان کرد:  با شماره گیری کد دستوری #013*8877* خیرین و مردم نیکوکار می توانند کمک های خیرانه خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست نیازمندان واقعی برسانند.

وی با اشاره به نیازمندی کنونی تعدادی از مددجویان استان عنوان داشت: 600 خانوار در گیلان در انتظار دریافت وسایل گرمایشی نظیر آبگرمکن هستند که امیدواریم با همکاری و حمایت های خیرین و مردم نوع دوست برای تأمین این وسایل، مشکلات این افراد حل شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان