Sunday، 21 April 2024 | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در عملیات های خود از یک ضربه کاری صحبت می کردند ولی در مواجه با ایران صحبت از هزار ضربه چاقو می کنند، گفت: امروز رژیم صهیونیستی قدرتی جز حرف زدن ندارد و این محصول و دستاورد خون شهیدان و ایستادگی و مقاومت مردم است.

سردار رمضان شریف امروز در یادواره ۱۲۶۹ شهید میرزا کوچک خان نزسا و شهدای محور مقاومت با بیان اینکه نقطه قوت این تیپ این است که در عرصه دفاع از حرم نیز خوش درخشیدند و شجاعت های فراوانی را رغم زدند، اظهار کرد: ارادت حاج قاسم به حضرت فاطمه (س) دیدنی و مثال زدنی است و این ارادت فقط مربوط به چند سال اخیر نبود و از همان اول ارادتش زبانزد خاص و عام بود.

وی با بیان اینکه رهبری فرمودند که باید روایت های صحیح و دقیق از رخدادهای انقلاب بیان کنیم، گفت: موضوع دفاع مقدس و نقش شهدا در این دوران یکی از رخدادهایی است که خوب روایت شده است ولی کافی نیست و باید بیشتر تلاش کرد تا اسناد دقیق و روایت صحبت به دست جوانان و نسل آینده برسد.

سخنگوی سپاه پاسداران با بیان اینکه اگر برگزاری یادواره ها و ایام دفاع مقدس و بسیج نبود امروز مردم نقش رزمندگان دفاع مقدس به گونه دیگری بود، افزود: رخدادها بعد سال ها در افکار عمومی به تاریخ سپرده می شود و دشمن از همین خلأ عدم آگاهی و عدم لمس ظلم علیه دشمن استفاده و جریان ها و رخدادها را تحریف می کنند.

شریف با بیان اینکه ۵۰ میلیون از جمعیت کشور دوران مبارزاتی روحانیت و مردم علیه پهلوی را ندانسته و اطلاعاتی ندارند، تصریح کرد امروز یکی از عملیاتی ترین محورهای دشمن این است که به مردم القا کند که انقلاب مردم ایران اشتباه بود و برای آن از پخش فیلم های تقطیع شده و تحریف شده از دوران ستم شاهی در رسانه های خود استفاده می کنند و به دلیل عدم آگاهی جامعه برخی از مردم آن ها را باور می کنند.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) با برنامه ریزی دقیق و با کمک مردم و عنایت خدا آمریکایی ها و انگلیسی ها که کشور را در سلطه خود گرفته بود بیرون کردند، گفت: طبق آمار برنامه دوران شاه هفتاد درصد مردم در روستاها بدون هیچ گونه امکانات اولیه در حال زندگی بودند و شهر برای افراد مفرح و دشمنان بود.

سخنگوی سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز ایران در عرصه درمانی پیشرفت های زیادی کرده، افزود: در دوران ستم شاهی کادر درمان کشور را هندی ها و فیلیپینی ها و غیره تشکیل داده بود ولی بعد از انقلاب، کادر درمان های ایرانی در حال درمان توریست ها و گردشگران هستند که برای درمان به ایران مسافرت می کنند.

شریف با بیان اینکه امروز تمام تصمیمات ایران در درون کشور گرفته می شود ولی در دوران شاه تصمیمات برای مردم را آمریکایی ها و انگلیسی ها و دیگر مستکبرین می گرفتند، تصریح کرد: پیشرفت ایران از اول انقلاب تاکنون در زمینه های مختلف باوجود تحریف همه جانبه علیه کشور چشم گیر بوده ولی جریان دشمن با رسانه هایی که در دست دارد اجازه نمایش قدرت و پیشرفت انقلاب اسلامی را نمی دهد و با جریان تحریف ذهن جوانان را به سمت خود سوق می دهند.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در عملیات های خود از یک ضربه کاری صحبت می کردند ولی در مواجه با ایران صحبت از هزار ضربه چاقو می کنند، افزود: امروز رژیم صهیونیستی نسبت به سال های گذشته خود در پایین ترین سطح خود قرار دارد و قدرتی جز حرف زدن ندارد و این محصول و دستاورد خون شهیدان و ایستادگی و مقاومت مردم است.

سخنگوی سپاه پاسداران با بیان اینکه به فتح قله های نهایی نزدیکیم و به حرف های دشمن نباید توجه کرد، گفت: دشمن قصد دارد داشته های ما را ناتوان و کاستی ها را بزرگ نمایش دهد و این خاصیت خصومت همیشگی آنان علیه انقلاب است.

شریف با بیان اینکه منکر وجود برخی کبودها نیستیم، تصریح کرد: مردم و مسؤولین موانع بسیار بزرگ تری را از سد راه خود برداشتند و در گام دوم انقلاب باید از زیرساخت هایی که در چله اول انقلاب ایجاد شد به خوبی و با هوشمندی با تکیه بر نیروی جوانان انقلابی استفاده کنیم و هیچ کاری برای جوانان مستعد ایران نشدنی نیست.

وی با بیان اینکه دنیا امروز دنیای مبادله قدرت است و کشوری که قدرت نداشته باشد نمی تواند امنیت کشور خود را تأمین کند، گفت: برخی کوچک ترین توجه و اطلاعاتی از دستاوردهای ایران در عرصه تأمین امنیت و نظامی ندارند و همگام با دشمن علیه دستاوردهای نظامی کشور صحبت می کنند که شلیک موشک موجب تغییر رویکرد کشورهای دیگر در مذاکرات شد درحالی که این دو موضوعی از هم جدا است و ربطی به هم ندارد.

سخنگوی سپاه پاسداران با بیان اینکه وقتی موشک پیشرفته آمریکایی ها با تجهیزات جوانان ایرانی و بومی زمین گیر شد دنیا متوجه قدرت ایران شد، افزود: وقتی دشمن متوجه قدرت ایران باشد در مذاکرات حواسش را جمع می کند که این طور نیست که بخواهند چیزی بگیرند و بروند ولی اگر کشوری در تأمین امنیت مردمش ضعیف باشد مجبور به مذاکره می شود که نتیجه اش شکست و تحقیر شدن است.

شریف با بیان اینکه سپاه در هر زمینه ای که نیاز باشد در کنار مردم است، گفت: سپاه تا دیروز در عرصه دفاع از کشور دست به تفنگ بود تا به مردم گزندی نرسد و از امروز در عرصه خدمت به مردم کم برخوردار حضور دارد و در این مسیر بسته های معیشتی را تأمین و بین خانواده ها توزیع می کند.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها و انگلیسی ها در چند دهه گذشته هر کاری که می خواستند علیه کشورها کردند، تصریح کرد: مشکلات معیشتی و صنفی ازجمله مواردی است که استکبار از طریق رسانه های در اختیار خود با تحریف واقعیت سعی در بزرگنمایی مشکلات مردم می کنند ولی هیچ گاه توان و قدرت و کمک سپاه و دستگاه های مختلف که برای مردم انجام وظیفه می کنند را نمایش نمی دهند.

سخنگوی سپاه پاسداران با بیان اینکه مردم وقتی حضور دشمن و موج سواری آنان از مطالبات خود را می بینند حاضرند موقتاً از مطالبه صنفی خود دست بکشند تا دشمن موج سواری نکند، افزود: مسؤولین کشور باید با تلاش شبانه روزی برای رفع مشکلات تلاش کنند و این وظیفه ای است که بر دوش مسؤولین است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان