Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان گفت: بایستی با استفاده از تمامی ظرفیت های استانی و ملی و با مدیریت جهادی، گام های عملی برای محرومیت زدایی برداشته شود و رویکرد دولت مردمی سیزدهم نیز، زدودن غبار محرومیت است و به تحقق این امر، اهتمام جدی دارد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر اسدالله عباسی پیش از ظهر امروز (سه شنبه) در آیین اختتامیه و تقدیر از عوامل اجرایی ساخت 741 واحد مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی گیلان (فاز دوم) که با حضور سردار حزنی دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد، با گرامیداشت ایام فاطمیه و یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی، نام این سردار جبهه مقاومت و الگوی بصیرت انقلابی را با سازندگی عجین شده، ذکر کرد.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی قدرت سازندگی و جریان سازی داشت، افزود: ایشان با مدیریت جهادی و اعتقاد به سازندگی، غبار محرومیت را از چهره محرومان زدود.

استاندار گیلان بر لزوم تداوم سیره اخلاقی و عملی سردار سلیمانی تاکید و اضافه کرد: باید با هم افزایی و تعامل بین بخشی، در جهت خودکفایی محرومان گام برداشت.

وی ارائه خدمت به محرومان را توفیقی برای مسئولان خواند و افزود: انقلاب اسلامی بر پایه خدمت گذاری به محرومان، بنا نهاده شده و امام راحل بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی نیز همواره بر حمایت از مستضعفان تاکید داشت.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه دستگاه هایی همچون سپاه، بسیج سازندگی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بنیاد مستضعفان در جهت تعالی کشور و محرومیت زدایی پایه گذاری شده اند، گفت: باور دارم که باید از تمامی ظرفیت ها درجهت محرومیت زدایی استفاده کرد .

دکتر عباسی خاطرنشان ساخت: امروز دشمن با تمام توان و تجهیزات، جهت ضربه به نظام اسلامی و جبهه مقاومت تلاش می کند و تحریم های اقتصادی کشورمان، نمونه ای از این امر است.

وی یادآور شد: دولت سیزدهم فعالیت خود را درحالی آغاز کرد که شرایط اقتصادی کشور با بحران های جدی مواجه بود و این مسئله باعث شده تا امروز کشورمان با هزینه ای گران اداره شود.

دکتر عباسی با بیان اینکه نگاه رئیس جمهوری، همسو با منویات رهبر معظم انقلاب است،گفت: به عنوان نماینده دولت، شعارها و اهداف راهبردی دولت مردمی سیزدهم را پیگیری می کنم.

وی با تقدیر از اقدامات بسیج سازندگی در مسیر توسعه و تعالی کشور افزود: بسیج سازندگی اقدامات موثری را در نقاط مختلف کشور با صرفه اقتصادی به انجام رسانده که این خود مصداق مدیریت جهادی است.

استاندار گیلان بر لزوم شناسایی علت فقر و آسیب های اجتماعی و نیز ارائه راهکارهای عملی برای حل آن تاکید و بیان کرد: باید به کمک دلسوزان از محرومیت، جلوگیری و روند توسعه را با بهره گیری از ظرفیت های استانی و ملی دنبال کنیم.

در فاز اول طرح ساخت مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان، یک هزار واحد احداث شده و امروز، آیین اختتامیه فاز دوم این طرح با ساخت 741 واحد برگزار شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان