Tuesday، 23 April 2024 | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بعد از بازدید از گیلان قول افزایش میزان اعتبارات بخش درمان و پسمانده را داده اند.

مهرداد گودرزوند چگینی ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون بودجه مجلس از وضعیت فاضلاب رودخانه گوهر رود در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هدف از دعوت این کمیسیون بیان مشکلات اساسی گیلان بود تا در ردیف های بودجه تبصره ها و بندهای مختلف اعتبارات مورد نیاز افزایش داده شود.

وی افزود: اعضای کمیسیون بودجه مجلس پس از بازدید به این نتیجه رسیدند که حق استان گیلان در تخصیص بودجه بیشتر بوده است.

چگینی ادامه داد: علاوه بر نارسایی های سالیان گذشته و عدم پرداخت به موقع اعتبارات مورد نیاز، پیگیری ها برای تخصیص اعتبار نیز آنچنان که باید نتیجه نداده بود.

وی با اشاره به برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی استان با حضور اعضای کمیسیون بودجه در استانداری، اضافه کرد: در جلسه عصر امروز مشکلات استان مطرح و قطعاً صورتجلسه شورای برنامه ریزی استان نیز به کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ارائه می شود تا در تخصیص و تعیین اعتبارات بودجه ای گیلان برای سال ۱۴۰۱ تأثیر گذار باشد.

چگینی معضل زباله سراوان را از اولویت های مصوبات این سفر برشمرد و تصریح کرد: در این بازدید از سوی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه قول مساعد در خصوص مساعدت برای رفع مشکلات پسماند، سدهای غرب و شرق گیلان همچنین فاضلاب ها داده شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان