Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2
گیلانیان : جلسه بهبود بهره برداری با موضوع آمادگی لازم برای بحران احتمالی برف با حضور معاونین شرکت و مدیران و روسای ادارات بهره برداری در سالن اجتماعات پیامبر اعظم شرکت برق منطقه ای گیلان برگزار شد.

بهمن داراب زاده مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: این جلسه به منظور هم افزایی و تاکید مضاعف در خصوص آمادگی بیشتر و برنامه ریزی  برای زمستان پیش رو می باشد تا بتوانیم این فصل سرد سال را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی افزود: اگرچه آمادگی لازم وجود دارد و برنامه ریزی ها، تقسیم کار برای اکیپ های عملیاتی و احصا تجهیزات، ماشین آلات و ادوات  انجام شده، اما نکته ای که نباید از آن غافل شویم این است که هر بحرانی، شرایط و ویژگی های خاص خود را دارد و در واقع منحصر به فرد است و باید با جان و دل و به صورت جهادی با بحران ها مقابله کنیم تا شرایط را به شرایط عادی تبدیل کنیم و جا نمانیم.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: خوداتکایی در مهار بحران ها، اصلی ضروری و مهم است که نباید از آن چشم پوشی کرد. باید تکیه بر داشته ها و توانایی های خود کنیم تا غافلگیرنشویم. در بحران ها، هر ارگان و مجموعه ای مشغول به  حل مشکلات حوزه خودش می باشد و لذا ابتدا می بایست بگونه ای برنامه ریزی گردد تا رسیدن گروه های امدادی و کمک رسان اقدامات اولیه صورت پذیرد.

داراب زاده گفت: به مانند سنوات قبل، مسیرهای اضطراری دسترسی به پست ها و نقاط حساس شرکت به ادارات ذیربط اعلام شود تا در مواقع بحرانی و بارش های سنگین برف این مسیرها بازگشایی و امکان دسترسی فراهم گردد.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان با اشاره به اجرای طرح های اضطراری،گفت: انتظار می رود به مانند گذشته، طرح های اضطراری افزایش ظرفیت ها در بخش خطوط و پست ها بر اساس مطالعات دقیق و علمی اجرا شود تا بتوانیم در اسرع وقت مشکلات را به حداقل برسانیم. اگر چه این طرح ها پروژه های موقتی برای به حداقل رساندن مشکلات است و با بهتر شدن شرایط، طرح های مهم و اصلی باید اجرایی و عملیاتی شوند.

داراب زاده گفت: بطور جد مبحث سرقت تجهیزات خطوط برق پیگیری شود و برای مقابله با آن از پایگاه های محلات و بسیج شهرستان ها کمک گرفته شود. همچنین بازدید از خطوط برق بطور مستمر توسط واحد های مربوطه انجام شود تا بتوانیم در ترمیم نبشی ها و یا جایگزین کردن آنها به موقع اقدام لازم را انجام دهیم و غافل نمانیم./منبع : روابط عمومی برق منطقه ای گیلان

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان