Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان از انعقاد قریب الوقوع قرارداد همکاری احداث بیمارستان های جایگزین شفا و رازی رشت با سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خبر داد.

صبح امروز، محمدتقی آشوبی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراهی جبار کوچکی نژاد، نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با مسئولان سازمان صنایع و دفاع وزارت دفاع و پشتیبانی از نیروهای مسلح دیدار و در خصوص اجرای طرح های درمانی و زیرساختی در گیلان گفت وگو کردند.

این نشست که در راستای تداوم همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان با سازمان صنایع دفاع برگزار شد، ضمن تبیین زیرساخت های معیوب و ناکافی گیلان به ویژه در شهر رشت، بر مساعدت و بهره مندی از توان اجرایی سازمان صنایع دفاع برای احداث بیمارستان های جایگزین در رشت تأکید شد.

محمدتقی آشوبی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات این نشست، اظهار کرد: محور اصلی گفت وگو با مسؤولان سازمان صنایع دفاع در خصوص اجرای طرح های عمرانی عام المنفعه سلامت در مرکز استان گیلان بود.

به گفته وی، دانشگاه علوم پزشکی گیلان در تلاش است تا عملیات اجرایی احداث بیمارستان های جایگزین ۳۵۰ تخت خوابی رازی و ۱۷۹ تخت خوابی شفا رشت را به سازمان صنایع دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی بسپارد. سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با مثبت ارزیابی کردن محور این گفت وگوها، گفت: به زودی شاهد انعقاد قرارداد همکاری و آغاز احداث دو مرکز آموزشی درمانی جدید و به روز در مرکز استان گیلان خواهیم بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان