Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: عملیات والفجر ۸ و دیگر عملیات های غرورآفرین دوران دفاع مقدس نمونه بارزی از امدادهای غیبی پروردگار بوده است.

سردار محمد عبدالله پور امروز در مراسم سالروز عملیات والفجر 8 و روز حفاظت اطلاعات در سالن شهدای ناجا اظهار داشت: عملیات والفجر 8 و دیگر عملیات های غرورآفرین دوران دفاع مقدس نمونه بارزی از امدادهای غیبی پروردگار بوده است.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به ارتباط قلبی رزمندگان با پروردگار و توسل به ائمه اطهار(ع) در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: این ارتباط معنوی بین رزمندگان بسیار زیاد بود و رمز موفقیت در کشور نیز بوده است.

سردار عبدالله پور خاطرنشان کرد: در عملیات والفجر 8 حدود 200 غواص برای عبور از رودخانه اروند به خود سیم وصل کرده بودند اما اگر کمک حضرت زهرا(س) نبود امکان عبور از آب وجود نداشت.

وی با اشاره به ارتباط قلبی میان رزمندگان و پروردگار افزود: بسیاری از رزمندگان در دوران دفاع مقدس در زندگی و امور خود فقط خدا را می دیدند و تلاش می کردند تا گمنام شوند و در گمنامی به شهادت برسند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان، گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را بسیار موثر دانست و بیان کرد: گسترش فرهنگ ایثار، شهادت و گمنامی در جامعه و در بین مسئولان، امروز هم می تواند بسیاری از مشکلات کشور در عرصه های مختلف را برطرف کند.

سردار عبدالله پور با اشاره به نقش آفرینی نیروهای مسلح برای مقابله با اغتشاشات اخیر گفت: سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در ماه های گذشته برای مقابله با آشوب گران و ایجاد آرامش در کشور و استان گیلان تلاش زیادی کردند.

سند گام دوم انقلاب اسلامی لرزه به اندام دشمنان انداخته است

رئیس سابق پلیس اطلاعات و امنیت فراجا نیز در این مراسم با بیان اینکه مبنای جمهوری اسلامی بر سه اصل اسلامیت، مردم و رهبری استوار است، اظهار داشت: هرگاه یکی از این سه ضلع مورد کم لطفی قرار گرفت با مشکل مواجه شدیم.

سردار سرتیپ پاسدار محمد بابایی با اشاره به فشارهای استکبار علیه جمهوری اسلامی در طول 44 سال گذشته تصریح کرد: دشمن در دهه 60 با تحمیل جنگ سخت، دهه 70 با جنگ فرهنگی، دهه 90 با جنگ اقتصادی و در 1400 با اغتشاش علیه نظام اسلامی سعی داشت این کشور را به نابودی بکشاند.

وی یکی از دلایل دشمنی استکبار با جمهوری اسلامی را قطع دست آنان از منابع کشور دانست و بیان کرد: دشمن در دوران رژیم پهلوی تمامی امکانات کشور را غارت می کرد ولی سه ضلع اسلام، مردم و رهبری دست استکبار را از منابع جمهوری اسلامی قطع کرد به همین دلیل با اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی مخالف هستند.

رئیس سابق پلیس اطلاعات و امنیت فراجا با بیان اینکه سند گام دوم انقلاب اسلامی لرزه به اندام دشمنان انداخته است، گفت: سند گام دوم انقلاب نشان دهنده چشم انداز 40 سال دوم انقلاب اسلامی و روشن بودن آن است که باعث وحشت دشمن به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی شده است.

سردار بابایی با اشاره به اشتباه محاسباتی دشمن در آشوب های اخیر افزود: دشمنان آن چنان بر روی ذهن جوانان و برخی سلبریتی ها کار کرده بودند که تصور داشتند نظام مقدس جمهوری اسلامی در حال فروپاشی است یا چند ماه آینده نابود می شود.

وی با تاکید بر دین داری مردم و نسل جدید بیان کرد: مردم، جوانان و نوجوانان ما دین دار هستند که نمونه بارز آن در ماه محرم، ایام فاطمیه و شب های قدر مشاهده می کنیم اما استکبار هنوز شناختی از باورهای قلبی ملت ایران ندارد که دست به چنین خطاهایی می زند.

رئیس سابق پلیس اطلاعات و امنیت فراجا با گله مندی از عدم توجه برخی مسئولان نسبت به تغییر سبک زندگی در کشور گفت: مقام معظم رهبری بیش از 20 سال است که نسبت به تغییر سبک زندگی در کشور هشدار دادند ولی برخی مسئولان نسبت به آن بی توجه بودند که نتیجه این بی توجهی در اغتشاشات اخیر و در کف خیابان مشاهده شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان