Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس سازمان محیط زیست کشور با بیان اینکه احیای تالاب انزلی یکی از طرح های ملی دولت سیزدهم است، گفت: دولت سیزدهم برای احیای تالاب انزلی حتی از توان بین المللی هم استفاده می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی سلاجقه عصر پنج شنبه در آئین بهره برداری از ۳ سالن ورزشی در صومعه سرا، اظهار کرد: مردم بهترین پشتوانه انقلاب و رهبری هستند و باید حضور در تمامی صحنه های حساس ثابت کردند که پای این نظام ایستادند.

وی با بیان اینکه مسئولان قبای خدمت به تن کردند، افزود: در این نظام "مسئولیت" با خدمت صادقانه به مردم معنا پیدا می کند.

رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس جمهور، جوانان را سرمایه های عظیم و ارزشمند کشور برشمرد و بیان کرد: جوانان تضمین کننده انقلاب اسلامی هستند و آینده این کشور و نظام به حرکت و تصمیم آنها گره خورده است.

سلاجقه با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی انقلاب تأمین رفاه اجتماعی است، گفت: دولت سیزدهم گام های خوبی در راستای تأمین امنیت اقتصاد کشور برداشته و البته راه سخت و دشواری در این مسیر برای نیل به ایده آل ها دارد.

وی اقدامات دولت سیزدهم را در بخش های مختلف تحول آفرین برشمرد و افزود: تحکیم ارتباط با همسایگان، استفاده از ظرفیت و توان داخلی و بومی سازی اقتصاد و صنعت بخشی از گام های اساسی دولت سیزدهم بوده است.

رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس جمهور با بیان اینکه احیای تالاب انزلی یکی از طرح های ملی دولت سیزدهم است، گفت: دولت سیزدهم برای ترمیم و احیای تالاب انزلی نه تنها از ظرفیت ملی، بلکه در صورت نیاز حتی از توان بین المللی هم استفاده خواهد کرد.

سلاجقه از اختصاص ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار در بخش زیست محیطی دو شهرستان فومن و صومعه سرا خبر داد و اضافه کرد: برای احداث و ساماندهی تصفیه خانه های شهرستان فومن و صومعه سرا برنامه مدون داریم.

وی با اشاره به نامطلوب بودن وضعیت ورزشگاه انزلی، افزود: با پیگیری های انجام شده این ورزشگاه با ۲۶ میلیارد تومان مرمت و بازسازی شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان