Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : امام جمعه رشت با اشاره به اینکه امپراطوری رسانه ای درصدد برجسته کردن نقاط ضعف در کشور است، گفت: امروز دشمنان به دنبال نا امید کردن ملت از نظام هستند.

آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت با گرامیداشت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار، اظهار کرد: شهید سلیمانی از بزرگ پاسدارانی است که عزیز دل ملت و ایران اسلامی است.

وی به سخنان مقام معظم رهبری با مردم آذربایجان و خبرگان رهبری اشاره کرد و افزود: سخنان هوشمندانه و حکیمانه رهبری موجب می شود که بسیاری از اهالی قلم در دنیا به سخنان ایشان توجه کرده و روی آن مانور دهند.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه در اقتصاد، تورم و بحث های اداری ضعف های داریم که باید برطرف شود، ادامه داد: در کنار بیان دستاوردها دستاوردها نقاط ضعف را هم دیده و در راستای برطرف کردن آنها تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه امپراطوری رسانه دنیا در صدد برجسته کردن نقاط ضعف و نا امید کردن مردم از نظام است تا نقاط قوت کشور را کتمان کنند، افزود: همه کشورهای دنیا نقاط ضعف فراوانی دارند اما امپراطوری رسانه ای آنها را می پوشاند.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه ایران در حوزه های مختلف از جمله طب و پزشکی پیشرفتهای زیادی داشته است، اضافه کرد: ما نباید در برابر ضعف ها منفعل شویم بلکه باید نقاط ضعف و قوت ها را ببینیم و درست نمایی داشته باشیم تا ایجاد امید کند.

وی به سه بازدیدی که از صدا و سیما، زندان و مرکز هوا فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره و دستاوردهای هوا فضا را سبب غرور عنوان کرد، گفت: پهپاد های ایرانی دنیا را به اعجاب واداشته شده است و اینها ساخت جوانانی است که حتی جنگ را ندیده اند اما برای ایران سربلند با تمام توان علمی گام بر می دارند و اینگونه جمهوری اسلامی خاری بر چشم استکبار است.

فلاحتی با اشاره به بازدید از زندان گفت: نظم و انضباط و بهداشت در زندان مشهود است و زندانیان در آنجا زندگی می کنند اما در کل زندان برای انسان جای خوبی نیست که امیدواریم آنانی که سهواً در آنجا قرار گرفته آن فرجی حاصل شده تا آزاد شوند.

امام جمعه رشت با اشاره به وضعیت کشاورزی گیلان و توجه ویژه مسئولان به کشاورزان، تصریح کرد: آب برای کشاورزان گیلانی باید یارانه ای شود تا در این حوزه دغدغه ای نداشته باشند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان