Tuesday، 27 February 2024 | سه شنبه، 08 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: درحال حاضر، فوری ترین و اساسی ترین و انقلابی ترین اقدام توجه و حل مشکلات اقتصادی و نیز اشتغال و تولید است.

سردار محمد عبدالله پور در خطبه های این هفته نماز جمعه در جمع نمازگزاران در مصلی رشت با بیان اینکه سپاه در قالب گروه های بسیجی برای حل مشکلات و تورم در اقتصاد همراه است وکمک می کند، افزود: باید با تکیه به توان داخلی مشکلات را حل کنیم و تا زمانی که نگاه مان به دشمن باشد، موفق نمی شویم.

وی با بیان اینکه امنیت از ضروری ترین مسائل کشور است و دشمن هم این موضوع را خوب می داند چرا که اگر امنیت نباشد اقتصاد و رفاه هم بی معناست و به نتیجه مظلوب نمی رسد، عنوان کرد : به همین دلیل دشمن در سال های مختلف به ویژه ادر حوادث اخیر با برنامه ریزی دقیق در پی ایجاد ناامنی برای ایران اسلامی بوده است.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه در حوادث اخیر دشمن تمام تلاش خود را برای وارد کردن خدشه به امنیت کشور انجام داد، افزود: با وجود برنامه ریزی های گسترده و دقیق شان اما به علت محاسبات غلط، نشناختن اسلام و ملت و عدم آگاهی از قدرت نهفته ولایت نقشه هایشان نقش برآب شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه ما در اتفاقات اخیر بیش از ۷۰ شهید و بیش از هشت هزار مجروح دادیم، گفت: در وقایع اخیر با همت بسیج و نیروی انتظامی و سایر قوای نظامی و انتظامی امنیت برگشت اما توطئه ناامنی دشمن تمام نشده؛ بلکه هر لحظه دنبال ایجاد ناامنی است.

عبدالله پور با بیان اینکه در اتفاقات اخیر دشمن بیش از پنج سال برای گرفتن مرزهای ایران با بیش از ۱۰ هزار نیروی آماده برای تصرف خاک ایران به یکباره برنامه داشت، افزود: با حمله به هنگام سپاه به آنان برنامه هایشان بهم ریخت.

به گفته فرمانده سپاه قدس گیلان ما امروز شاهدیم که انگلیس به کارکنان اینترنشنال گفته که ما نمی توانیم امنیت شما را تضمین کنیم این خود به این معنی است کسانی که می خواستند برای ایران اسلامی ناامنی ایجاد کنند خود دچار ناامنی شده اند.

وی با اشاره به اینکه ایران در قایق های عاشورا موشک هایی با برد ۱۲ کیلومتر نصب کرده که هیچ قدرتی توان زدن آن را ندارد، افزود: ما امروز در ناوشکن های سپاه موشک هایی با برد بیش از ۷۰۰ کیلومتر نصب کرده ایم که به سه شکل کار می کند و این به همت جوانان نخبه و متعهد ایران اسلامی ایجاد شده است.

به گفته فرمانده سپاه قدس گیلان موشک های بالستیک از دستاوردهای سپاه است که از جو خارج شده و بعد آن نیز تحت اختیار قرار گرفته و هرجا ایران اراده کند نشانه گیری می کند.

وی با تأکید بر رویکرد حمایتی سپاه از دولت های در خدمتگزاری گفت: نیروهای سپاه امنیت را در زمین، دریا و هوا برقرار کرده و در مسائل داخلی نیز بسیج در قالب قرارگاه ها به کمک نیروی انتظامی می رود.

سردار عبدالله پور با تأکید بر اینکه امروز توجه به مباحث فرهنگی ضروری است، بیان کرد: تربیت و آموزش نسل ما برای استمرار انقلاب اسلامی بسیار مهم است و بی توجهی به آموزش وپرورش و دانشگاه در چند سال اخیر منجر به آسیب زدن به جوانان شدند که باید به آن به صورت ویژه توجه شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان