Sunday، 14 July 2024 | یکشنبه، 24 تیر 1403
1 2

گیلانیان : عبدالله پور با بیان اینکه نیروهای اطلاعاتی و امنیتی بازوهای محکم نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند گفت: باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده و از ایشان تبعیت کنیم زیرا مسیر رستگاری اجرای همین مهم است.

سردار محمد عبدالله پور - فرمانده سپاه قدس گیلان- امروز(یک شنبه، ۱۴ اسفند) در اولین همایش سربازان گمنام اطلاعات سپاه قدس گیلان گفت: سربازان گمنام حضرت ولی عصر(عج) و تمامی نیروهای امنیتی بازوهای محکم نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، خیلی از اقدامات این سربازان گمنام دیده نمی شود و تمامی برنامه های آنان گمنام ولی جهادی است.

وی با بیان اینکه نیروهای امنیتی و سربازان گمنام اطلاعات سپاه در ایجاد آرامش جامعه نقشی موثر دارند افزود: بسیاری از کارهای این سربازان یادآور ایثار و رشادت رزمندگان و روزهای دوران دفاع مقدس است.

عبدالله پور انقلاب اسلامی ایران را آغاز انقلاب جهانی حضرت مهدی دانست و بیان کرد:سربازان گمنام امام زمان(عج) باید این فرصت را غنیمت شمرده و زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) باشند.

وی بر لزوم توجه به افزایش صبر و استقامت در بین آحاد مردم و به ویژه در بین نیروهای سازمان اطلاعات و حفاظت اطلاعات سپاه قدس گیلان تاکید کرد و اظهارداشت: باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده و از ایشان تبعیت کنیم زیرا مسیر رستگاری در اجرای همین مهم است.

وی با اشاره به تلاش نیروهای اطلاعاتی و امنیتی گیلان جهت ایجاد امنیت در جامعه در دوران اغتشاشات، تصریح کرد: در استان گیلان و در سریعترین زمان ممکن بسیاری از لیدرهای آشوبات شناسایی و بازداشت شدند که این امر حاکی از تلاش شبانه روزی نیروهای اطلاعاتی و امنیتی در گیلان است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان