Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2
فرمانده سپاه قدس گیلان؛

مسئولان مردم را در پیچ و خم های اداری معطل نکنند

۱۴۰۲/۰۵/۱۴ ۲۱:۲۲ | چاپ کد خبر: 84922 |

گیلانیان | سردار عبدالله‌پور گفت: افراد مسئولی که در قدرت هستند، نباید مردم را در پیچ و خم‌های اداری معطل کنند، بلکه باید در راستای خدمت به آنان از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

سردار محمد عبدالله‌پور شب گذشته(پنجشنبه، ۱۲مرداد) در یادواره ۱۶۷ شهید والامقام آستارا که در رحیم‌محله شهر لوندویل این شهرستان برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا،اظهارکرد: شهدا به مانند قطره‌ای از دریا به منبع قدرت لایزال خدایی متصل هستند.

 فرمانده سپاه قدس گیلان به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) که«مظهر قدرت ایران شهدا هستند» اشاره کرد و افزود: شهدا در دل دشمن رعب ایجاد می‌کردند.

 وی تصریح‌کرد: امروز اگر تمام دنیا با همه ارتشش هم جمع بشود، قدرت ندارد با ما کاری کند و این را مدیون شهدا هستیم.

 سردار عبدالله‌پور با بیان‌اینکه شهدا مسیر را نشان می‌دهند و باید در این راه نباید خسته بشویم بلکه مسیر را محکم و استوار ادامه دهیم، گفت: ما امروز اقتدار و عزت کشور و پیشرفت‌ها در عرصه‌های مختلف را مدیون شهدا هستیم.

 فرمانده سپاه قدس گیلان به جنگ ترکیبی دشمن در سال گذشته اشاره کرد و افزود: دشمن در جنگ ترکیبی سال گذشته همه فرمول‌هایی که علیه نظام و ملت ما در طول سال‌ها به وجود آورده بود یک‌باره روی ملت ایران آزمایش کرد و ما را زیر بمباران عملیات روانی خود قرار داد.

 وی با اشاره به تلاش دشمن در سال گذشته مبنی بر تجزیه کشور،اظهارکرد: شهدا با قدرتشان نگذاشتند توطئه‌ای به آن بزرگی به موفقیت برسد.

 سردار عبدالله‌پور با بیان‌اینکه امروز دشمن با تمام توان و فشار به دنبال جدا کردن نسل جوان از اعتقادات و ارزش‌های اسلامی و ایرانی است، ادامه داد: راه مقابله با این توطئه دشمن، ارتباط با آنان است.

 فرمانده سپاه قدس گیلان خطاب به مسئولین گفت: افراد مسئولی که در قدرت هستند، نباید مردم را در پیچ و خم‌های اداری معطل کنند، بلکه باید در راستای خدمت به آنان از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

 وی افزود: اگر مسئولی مردم را در پیچ و خم‌های اداری معطل کند با دشمن همکاری کرده، چرا که دشمن کشور را در محاصره قرار داده و از همه نفوذی‌هایش استفاده می‌کند.

 سردار عبدالله‌پور با بیان‌اینکه دشمن امروز عفاف و حجاب ما را هدف قرار داده و اگر کسی عاشق شهدا است، باید مساله حجاب و عفاف را برای جوان‌ها تشریح کند، ادامه داد: برخورد سخت چیزی را در مسئله عفاف و حجاب حل نمی‌کند و باید این مسئله برای جوانان تبیین شود.

 فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه تعداد خیلی کم از افراد بی‌حجاب وابسته به دشمن هستند، افزود: اگر دین و آن چیزی که هست را درست تبلیغ کنیم، جوانان ما درست می‌شوند.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود یکی از ویژگی‌های شهدا را خستگی‌ناپذیری آنان دانست و خاطرنشان‌کرد: اگر بخواهیم راه شهدا را برویم، باید اخلاق و رفتار شهدا را داشته باشیم.

 سردار عبدالله‌پور با بیان‌اینکه شهدا به هدف‌شان ایمان داشتند و طرفدار عدالت و دشمن ظالم بودند و با فساد مقابله می‌کردند، تصریح‌کرد: اگر کسی اهل رشوه، باندبازی و اختلاس باشد، از شهدا نیست.

 وی شرط مبارزه با آمریکا را کار دانست و ادامه داد: اگر کسی عاشق شهدا است و در اداره‌ای مسئولیت دارد، باید طوری از قوانین استفاده کند که مشکل مردم را حل کند.

 فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه شهدا ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند، خاطرنشان‌کرد: انقلاب اسلامی ایران زمینه‌ساز حکومت جهانی حضرت مهدی موعود(عج) است و باید در این مسیر تا آخر استقامت کنیم و پرچم انقلاب را به دست صاحب اصلیش برسانیم.

 سردار عبدالله‌پور به انتخابات پیش‌رو مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: در این انتخابات نیز باید همانند انتخابات‌های گذشته حضوری پرشور داشته باشیم و نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کنیم.

 گفتنی است، اجرای نمایش، پخش سرود، مداحی، پخش بسته‌های فرهنگی و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا پایان بخش یادواره ۱۶۷ شهید والامقام آستارا بود که با محوریت شهدای جاویدالاثر برگزار شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان