Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

کاهش قیمت انواع روغن نباتی در گیلان

۱۴۰۲/۰۶/۱۳ ۲۱:۲۰ | چاپ کد خبر: 84970 |

گیلانیان |به گفته مدیربازرسی و نظارت بر بازار کالا‌های اساسی سازمان جهاد کشاورزی گیلان، روغن مایع سرخ کردنی ۱۶۲۰ گرمی از ۱۱۱هزار تومان به ۹۴ هزار و ۸۰۰ تومان و روغن مایع آفتابگردان ۸۱۰ گرمی حاوی ویتامین از ۵۶ هزار و ۷۰۰ تومان به ۴۸ هزار و ۲۰۰ کاهش یافته است.

مهدی عبادت‌طلب مدیربازرسی و نظارت بر بازار کالا‌های اساسی سازمان جهاد کشاورزی گیلان عصر امروز در در حاشیه بازدید از کارخانه روغن نباتی، اظهار کرد: با پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی و سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان به کارگروه تنظیم بازار و نیز با توجه به کاهش قیمت جهانی روغن خام، روغن‌های خوراکی با کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی برای استفاده مصرف‌کنندگان در بازار عرضه می‌شود.

وی با اشاره به کاهش قیمت روغن مایع سرخ کردنی در گیلان گفت: قیمت روغن مایع سرخ کردنی ۱۳۵۰ گرمی در قبل ۹۰ هزار تومان بوده که با تغییر قیمت این مبلغ به ۷۶ هزار و۵۰۰ تومان کاهش یافت.

مدیربازرسی و نظارت بر بازار کالا‌های اساسی سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تأکید بر ادامه روند کاهش قیمت در دیگر روغن‌های خوراکی در این استان بیان کرد: روغن مایع سرخ کردنی ۱۶۲۰ گرمی از ۱۱۱هزار تومان به ۹۴ هزار و ۸۰۰ تومان و روغن مایع آفتابگردان ۸۱۰ گرمی حاوی ویتامین از ۵۶ هزار و ۷۰۰ تومان به ۴۸ هزار و ۲۰۰ کاهش یافته است.

عبادت‌طلب با درخواست از شهروندان در خصوص اطلاع‌رسانی هرگونه تخلف در گیلان، افزود: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف با سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان