Sunday، 21 July 2024 | یکشنبه، 31 تیر 1403
1 2
وزیر کشور:

مکتب مدیریت جهادی «شهید جمهور» پیاده سازی شود

۱۴۰۳/۰۳/۰۶ ۱۲:۱۰ | چاپ کد خبر: 85407 |

گیلانیان به گزارش مهر | وزیر کشور با تاکید بر لزوم بازشناسی مکتب مردمی شهید رییسی گفت: مکتب مدیریت جهادی «شهید جمهور» پیاده سازی شود.

احمد وحیدی در مراسم گرامیداشت شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی «شهید جمهور» و دیگر شهدای خدمت در میدان شهدای ذهاب رشت با تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی و خادمین شهید اظهار کرد: جهان بینی اسلامی فراتر از مرزهای اندیشه و فکر تحقق می‌پذیرد و این مهم را می‌توان در رئیس شهید جمهور جست و جو کرد.

وزیر کشور با بیان اینکه رئیس شهید جمهور با قدرت از ارزش‌های اسلامی دفاع کرد، گفت: دفاع از ارزش‌های اسلامی آیت الله شهید رئیسی را می‌توان در قضیه فلسطین، حمایت از قرآن و تقاضای انتقام سخت برای حاج قاسم جست و جو کرد.

وحیدی با بیان اینکه حمایت از وعده صادق از شاهکارهای شهید رئیسی بود، اضافه کرد: شهید رئیسی در برابر مردم متواضع، دلسوز و خدمت گذار بود و برای رفاه سازی و حل مشکلات مردم از هیچ کوششی دریغ نکرد.

وی با اشاره به روحیه مردمی آیت الله شهید رئیسی افزود: آیت الله رئیسی جایگاه ویژه ای در قلب، ذهن و اندیشه‌ها پیدا کرده بود.

وزیر کشور با اشاره به گستره خدمات آیت الله رئیسی بیان کرد: آیت الله شهید رئیسی در همه عرصه‌ها که لازم بود حضور میدانی داشت و جای خالی اش در هیچ کجای کشور خالی نبود.

وحیدی با بیان اینکه هیچ وقت لحظه‌ای غرور و تکبر در آیت الله رئیسی دیده نشد، گفت: لحظه‌ای را برای خدمت به مردم کوتاهی نکرد و تعطیلی و خستگی برای این مرد بزرگ معنا نداشت.

وی با بیان اینکه جای جای ایران بوی شهید جمهور را می‌دهد، افزود: یک روز پس از گرفتن مسؤولیت دولت سفرهای استانی اش را با حضور در خوزستان شروع کرد و تا پایان عمرش دست از این سفرهای مؤثر بر نداشت.

شهدای ایران اسلامی تحول آفرین هستند

وزیر کشور با اشاره به حضور مقامات بیش از ۶۰ و اندی کشور در مراسم آیت الله شهید رئیسی اضافه کرد: شهادت آیت الله رئیسی دنیا را اندوهگین کرد و در برخی کشورها عزای عمومی اعلام شد.

وحیدی با بیان اینکه شهدای ایران اسلامی تحول آفرین هستند، گفت: بزرگی، عظمت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه جهانی با پرورش شهدای خدمت نظیر شهید رئیسی، شهید حاج قاسم، شهید امیر عبداللهیان و دیگر شهدا به دست می‌آید.

وی با اشاره به قدرت نمایی ملت ایران در عرصه جهانی افزود: رویش‌ها و زایش‌های ملت ایران اسلامی، جهان را متحیر کرده است.

وزیر کشور با بیان اینکه ایرانِ قوی با ملت قوی و هوشمند به دست آمده است، گفت: حضور میدانی، صحنه شناسی و بصیرت ملت ایران مولد تمدن نوین اسلامی است.

وحیدی با بیان اینکه ملت ایران از هیچ چیزی واهمه ندارد، اضافه کرد: شهادت شهید جمهور ایران را در فصل نوینی از انقلاب اسلامی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه راه آیت الله شهید رئیسی باید ادامه پیدا کند، افزود: مکتب و الگوی آیت الله شهید رئیسی باید سرلوحه رئیس جمهور آینده قرار گیرد.

وزیر کشور با بیان اینکه مکتب مدیریت جهادی شهید جمهور باید پیاده سازی شود، گفت: مکتب شهید رئیسی باید همانند مکتب حاج قاسم مورد واکاوی و پیاده سازی قرار گیرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان